אחד מהדברים שיכולים תמיד לקרב יותר בין הורים וילדים, זו האפשרות לבלות ביחד. אומנם זה נכון שבחיי היום יום יוצא לנו לבלות הרבה ביחד בארוחות ערב בבית או בארוחות הבוקר, אך לא הגיע הזמן לעשות שינוי ולקחת את הילידים לטיול? אם גם אתם שייכים לאותם ההורים שחושבים על חו"ל כשהם חושבים על חופשה משפחתית, כדאי שתדעו שזו לא האופציה היחידה. אומנם יש היום הרבה טיסות מוזלות ליעדים שונים, אך למה שלא תיסעו עם הילדים לחופשה בצפון הארץ? חופשה כזאת יכולה לכלול לא רק טיול והיכרות עם הנופים הכי יפים שיש במדינה, אלא גם אתגר מהנה במיוחד: נסיעה בטרקטורון. זו חוויה שאם עוד לא עברתם אותה כדאי שתעברו אותה מהר, כי זה משהו שאי אפשר לשכוח! טרקטורון זה רכב שטח פתוח אך למרות שאולי מעולם לא נהגתם על רכב כזה, אתם תראו שיהיה לכם מאוד פשוט ללמוד איך להשתמש בו ואיך לשלוט עליו.

 

איזה מסלולים כדאי לעשות בטרקטורון?

זה ברור שכאשר מדברים על טיולי טרקטורונים לא מדברים רק על השכרת כלי הרכב ועל הנהיגה, כי לפני הכול צריך לדעת לאיפה לנסוע. יש הרבה מאוד מסלולים שתוכלו לעבור עם הטרקטורון באזור הצפון, כך שכדאי להתייעץ עם מי שמבין בתחום. בדרך כלל הדברים עובדים ביחד, כלומר: חברה מקצועית שתוכל להשכיר לכם טרקטורונים לטיולים תוכל גם להמליץ לכם על מסלולים שמתאימים לנסיעה. כמו כן, בדרך כלל מדובר על טיולים של שיירת טרקטורונים, וזה אומר שבראש נוסע המדריך. בצורה כזאת תוכלו להיות בטוחים שאתם לא הולכים לאיבוד, כי הדבר היחיד שיהיה עליכם לעשות זה לנהוג אחרי הטרקטורון של המדריך. חשוב לדעת שיש מסלולים שונים שניתן לעשות בצפון הארץ וחלק ממה שמבדיל בין האופציות השונות זו רמת הקושי ורמת האתגר. לכן חשוב להתייעץ תחילה עם המדריך כדי להיות בטוחים שאתם לוקחים את המשפחה שלכם לטיול שכולם יוכלו לעמוד בו בקלות ואף ליהנות ממנו.

 

האם ניתן גם ללון בשטח?

לינת שטח זה ללא ספק אחד מהדברים שיכולים לקרב יותר בין בני המשפחה שלכם, כך שאם אתם רוצים שהחוויה תהייה כמה שיותר ארוכה, כדאי יהיה להוסיף לה גם לינה. ישנן היום לא מעט חברות שלא רק מארגנות טיולי טרקטורונים בצפון אלא גם מציעות ארגון של לינת שטח, כך שבהחלט כדאי לבדוק לאיפה אתם פונים. אם החברה שאליה תיפנו היא כזאת שיכולה לדאוג לכל הפרטים אז למה לא? בצורה כזאת אתם בעצמכם תצטרכו רק לדאוג לחפצים האישיים שלכם ומדריכי החברה כבר יעשו את כל השאר בשבילכם. ללון עם הילדים בשטח באזור הצפון ובלי חששות זו יכולה להיות חופשה נפלאה שגם לא תעלה לכם יותר מידי, אז למה אתם מחכים?

 

 

תגיות: