הם מגיעים כל בוקר למשרד וכבר מחכים לארוחת הצהרים, יש להם יעדים רבעוניים, יעדים שנתיים ושיגרה לחוצה ולעיתים אף אגרסיבית, הדרך הכי טובה להצליח לחבר את כולם ביחד ולהקל על היומיום השוחק הוא לארגן יום כיף לעובדים.

אז אחרי שפיניתם תקציב ואתם מנסים לחשוב מאיפה מתחילים להפיק דבר כזה ולאן כדאי לכם ללכת, אנחנו ממליצים על הצגה של מספר אפשרויות לעובדים ולתת להם את האפשרות להחליט מה הכי מתאים להם, השיטה הדמוקרטית מעולם לא הייתה רלוונטית יותר. ככה אתם מונעים סימני שאלה ונותנים לכולם את האפשרות להתגבש ביחד.

אז לאן כדאי ללכת? הכנו לכם רשימה של מספר רעיונות ברחבי הארץ שיכולים להתאים לאופי העובדים במשרד שלכם:

הצד הצפוני של המפה - רייזרטריפ

טיולי שטח בצפון הארץ כן, אין ספק שחובבי הספורט האתגרי במשרד יקפצו על הרעיון הזה תרתי משמע, אבל גם היתר יכולים למצוא את עצמם מתחברים ונהנים מהחוויה המגבשת שתכניס קצת עניין וצבע לשגרה המעייפת במשרד

חברת רייזרטריפ נמצאת בתחום כבר 15 שנה ומעניקה חווית שטח אתגרי אל מול נופי הגליל בתוספת מגוון אפשרויות שישדרגו את המשמעות של 'יום כיף לעובדים' לדרגת חמישה כוכבים. מעבר למסע הטרקטורונים ניתן להוסיף ארוחת בוקר מפנקות, לינה ואפילו חוויה יוקרתית בספא כי ברייזרטריפ יודעים בדיוק מה נכון למשרד שלכם.

במרכז העניינים - יום כיף לעובדים על סגווי בת"א

לא סתם קוראים לה "עיר ללא הפסקה", בתל אביב תמצאו מאות אפשרויות בלתי נשכחות ליום כיף לעובדים, אבל האפשרות הכי מומלצת היא עם חברת זוזו המציעה יום כיף לעובדים וחברות על סגווי, סיורים משגעים על גלגלים.

זאת ההזדמנות שלכם להתגבש ביחד, ליהנות מהחוויה האדירה הזאת ולראות את תל אביב כמו שלא ראיתם מעולם. כי מה יותר טוב מלבלות בעיר עם הסגווי, כלי רכב חשמלי ודו גלגלי שיעניק לכם תחושה של ריחוף על מדרכות העיר ביחד עם מחלקת הכספים והשיווק?

החברה מציעה סיורים מרתקים  ברחבי תל אביב ויפו. תוכלו לבחור לכם אזור ולהסתובב בו ביחד ואחרי יום שכזה בעיר הגדולה יש לכם אפשרות להמשיך את הכיף ולשבת ביחד באחת מהמסעדות האיכותיות בעיר לפי בחירתכם.

פינוק בשקט הדרומי - חאן שיירות

חשבנו על הצפון והמרכז אבל מה עם קצת חוויות דרומיות שיתווספו נפלא למצגת סיכום שנה בינואר? בחאן שיירות תמצאו קודם כל את עצמכם בתוך השקט הנפלא הזה. המקום מותאם לחוויות ה"יום כיף לעובדים" באווירה ייחודית של טבע ומדבר.

חאן שיירות מתאים לפעילות בכל עונות השנה. וישנן אפשרויות נרחבות העומדות מול כל מי שמגיע למקום החל מטיולי אופניים, סנפלינג וגמלים ועד לינה וארוחות מפנקות באוהלים בדואים רחבי ידיים.  רק צריך להחליט ולבחור כי "החיים הטובים" הם כאן!

 

בסופו של דבר לא משנה לאן תחליטו ללכת הכי חשוב זאת חווית ה"ביחד" במשרד, שנשארת איתכם גם הרבה אחרי היום המדובר.

 

 

Tags: