רייזר הוא כלי רכב פנאי שטח מהנה ומאתגר אך בידיים לא נכונות עלול הרייזר להיות כלי מסוכן. ברייזר טריפ תהנו מרייזרים חדשים שנת 2017 של חברת קאווסקי  מקצועיים ואיכותיים עם קשת התהפכות והגבלת מהירות, לרוב עד 50 קמ"ש, ולכל קבוצה מתלווה מדריך מקצועי ומנוסה על מנת ללוות את חברי הקבוצה ולהקפיד על הוראות הנהיגה והנסיעה. כל הרכבים מבוטחים בביטוח חובה סעיף 33,  בנוסף המשתתפים מבוטחים בביטוח אחריות מקצועית.

אנו מקפידים על הוראות הבטיחות ולכן כבר ברישום לטיול עליכם להפקיד רישיון נהיגה לרכב פרטי בתוקף. לאחר הליך הרישום המזורז והחתימה על טפסי הביטוח תעברו הדרכה קצרה על ידי מדריך מקצועי ולאחר הסבר על הכלי תוכלו לקבל את המפתח ולהתנסות בנהיגה במתחם המיועד לכך. רק לאחר שהמדריך משוכנע כי חברי הקבוצה שולטים בטרקטורון נצא לטיול המהנה, המאתגר והבטוח בשטח ובנוף הפראי.

אנחנו ברייזר טריפ מקפידים על הוראות הבטיחות ואנו מבצעים בדיקות קפדניות לכל הרייזרים מדי שבוע על ידי קצין רכב מנוסה. אנו דואגים לתחזוקה שוטפת ולטיפולים בזמן, בהתאם להנחיות היצרן ועל פי הנחיות קצין הרכב. אנו שמים בראש סדר העדיפויות את נושא הבטיחות, דואגים לביטוח המקיף ביותר עבור הלקוחות ומקפידים לשנן את הוראות הבטיחות לפני כל יציאה לטיול. בנוסף, אנו בוחרים במסלולי טיול המשלבים בין נוף מרהיב לנסיעה לפי רמות קושי שונות ובמהלך הטיול נתחיל בנסיעה רגועה על מנת שכל נהג יתרגל את הכלי ויוכל להתמודד עם מכשולי עבירות שונים במהלך המסלול.

הרכיבה ברייזר (לרוכב שליד הנהג) מתאימה מגיל 3 ומעלה בהתאם לגובה הילד.

אצלנו ברייזר טריפ הבטיחות היא מעל לכל!!!