בצפון או בדרום, בלילה או ביום, רכובים או על הרגליים – טיולי שטח מאורגנים מתאימים לכל מטייל.

טיולים מאורגנים הפכו בשנים האחרונות למעין שם קוד לפתרון עבור מטיילים עצלנים או חסרי ניסיון. הם נושאים סטראוטיפ של חוויה “ארוזה” מראש, שנותנת למטיילים או לתיירים חופש מהעול של תכנון הטיול שלהם באופן עצמאי. אבל המוניטין הזה לא מצדיק את המגוון העצום של טיולים מאורגנים שקיימים בשוק – למשפחות עם ילדים, למטיילים חובבי שטח ואקסטרים, למנוסים ולמתחילים. יש סוגים רבים של טיולי שטח מאורגנים, מטיולי ג’יפים סוערים, דרך טיולי טרקטורונים אשר מתאימים כמעט לכל גיל ועד לטיולי אופניים במסלולים מאתגרים.

 

להרגיש את השטח

טיולי שטח יכולים להיות חוויה מהנה, נהדרת ומלאה באדרנלין, שתיקח אתכם למקומות המרהיבים ביותר בישראל. אם אתם אוהבים שילוב של אתגר, של טבע, של נופים ושל התרגשות – אז טיולים מאורגנים בשטח הם כנראה הדבר המושלם עבורכם. אבל איך מתכננים טיול כזה? גם עבור המטיילים המנוסים ביותר, טיולי שטח אתגריים דורשים תכנון רב: מבחירת המסלול, דרך בחירת האוכל ועד הכנת הציוד הנלווה. כשנכנסים גם ילדים צעירים לתמונה, הכל הופך למורכב יותר. טיולי שטח מאורגנים הם הפתרון המתאים לכל אחד שמחפש טיול אתגרי, מעניין ובטוח, שמתאים לכל גיל ולכל מטייל. האם אתם שוחרי טבע וספורט? מחפשים חופשה קבוצתית עם חברים? רוצים לשלב בין אתגר לבין חופש? טיולי שטח מאורגנים אינם רק טיול, אלא חוויה – במיוחד כשמשלבים בהם לינה. יש אנשים שמעדיפים לבחור בחוויית האקסטרים המלאה ולישון בשטח תחת כיפת השמיים. אחרים בוחרים ללכת לאכסניה, לצימר או למלון מפנק לאחר יום ארוך ומלוכלך של טיולים. כך או כך, טיולי שטח המשלבים לינה מאפשרים להאריך את החוויה גם לבוקר שאחרי ולחפש מסלולים נוספים לחרוש.

 

טיולי טרקטורונים מאורגנים

הדרך הטובה ביותר לשלב בין אתגר לאדרנלין היא טיול מאורגן על טרקטורון. בדומה לאחיו, טיול הג’יפים, טיול הטרקטורון הוא חוויה מטריפה של טבע, של נוף ושל ספורט אתגרי. טיולי הטרקטורונים המאורגנים של חברת “רייזר טריפ”, שמתמחה בתחום התיירות כבר למעלה מ-15 שנה, מתאימים כמעט לכל אחד ולכל גיל. הטיולים המאורגנים שלנו הם בתנאים הנוחים ביותר, שמאפשרים רכיבה אתגרית וכיף לא רגיל, בלי כאב הראש של תכנון הטיול עצמו. אם אתם אוהבים טיולי רכיבה, טרקטורון הוא הכלי המושלם. נהיגה בשטח, באוויר הפתוח וחוויית אקסטרים מלאה.

הדרך הבטוחה ביותר לחוות את טיול הטרקטורון הוא יחד עם מדריכים מנוסים ובקבוצה. טרקטורון הטיולים הוא רכב ספורטיבי “עצבני”, שאינו רכב רגיל המתאים לנהיגה על הכביש. מדובר ברכב אקסטרימי מטורף, חיית מסלולים, שמזריקה אדרנלין לגוף כבר כשמניעים אותה. הטרקטורון הוא כלי בטוח ונפלא לטיולים ברחבי הארץ ובכל תוואי שטח, כשיודעים כיצד להפעיל אותו כהלכה. הטיולים המאורגנים שאנחנו מציעים בחברת “רייזר טופ”, מספקים את כל החבילה: טיול אתגרי וספורטיבי, חופשה מהנה ובלתי נשכחת והנאה מהארץ הנפלאה והיפה שלנו. ניתן לערוך גם טיולים מאורגנים שכוללים לינה.

 

תגיות: